LoadPage

مجوز ها

نماد اعتماد الکترونیکی

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد طبق مطالعات انجام شده تائید کسب و کار اینترنتی توسط یك موسسه و مركز ثالث، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد. هدف از اعطاي نماد اعتماد الكترونيكي، اعتماد‌سازي و رسميت‌دهي به فعاليت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي در ابعاد مختلف اعم از امنيتي،‌ اجتماعي، فرهنگي و اقتصادی است. .ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی ‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

سایت مطمئن
نشان ملی ثبت - رسانه های دیجیتال

علی رغم اینکه در حوزه های سنتی و غیر دیجیتال فرهنگی چارچوبها و ضوابط مشخصی برای فعالیت وجود دارد و علی رغم اینکه در اغلب قریب به اتفاق کشورها قوانین محکم و قابل اتکایی برای سامان بخشیدن به فضای فعالیتهای مجازی وجود دارد، متاسفانه در حوزه فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و کلا حوزه فعالیتهای تحت شبکه، عدم وجود ضوابطی دقیق و کارآمد در کشور موجب آشفتگی فضا شده است به طوریکه حتی برای دست اندرکاران و شاغلین این حوزه، حقوق و تکالیف مشخصی وضع نشده است. این مساله ضمن آنکه فضا را برای فعالیتهای غیر مجاز فراهم می کند، زمینه تعرض به حقوق عموم مردم را فراهم می آورد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال آن است که فضای فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را با ایجاد زیر ساختهای حقوقی، نظارتی و اجرایی سامان بخشد. تلاشهایی همچون شناسنامه دار کردن نرم افزارهای رایانه ای، صدور مجوز برای موُسسات و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و ... از جمله تلاشهایی است که در راستای این راهبرد صورت گرفته است.

logo-samandehi
شرکت ها پرداخت -psp

در دنیای مدرن امروز که اینترنت و سایتهای اینترنتی ، جای مغازه ها را گرفته و عرضه و تقاضای کالا ، بیشتر در فضای مجازی انجام میگیرد اطمیمان از انجام درست و بدون مشکل تراکنش مالی بین خریدار و فروشنده تحت فضای مجازی از اهمیت زیادی برخوردار است. بدستور بانک مرکزی و زیر نظر بانک مرکزی شرکتهای مامور انجام تراکنش های مالی سایتهای اینترنتی را بعهده گرفته اند که این شرکت ها بعد از دریافت مجوزهای لازم از بانک مرکزی و زیر نظر بانک مرکزی نسبت به انجام تراکنش های مالی در اینترنت اقدام می نماید . از بین شرکت هایی توانسته اند مجوز بگیرند ، بعضی نسبت به انجام درست تراکنش و با کمترین خطا توانسته اند رتبه برتر نسبت به دیگر شرکت ها داشته باشند ، لذا سایت خرید بعد از تحقیق بین شرکت های مختلف خدمات پرداخت دو شرکت معروف را در این زمینه انتخاب کرده و انجام تراکنش های مالی سایت را با درگاه های این دو شرکت انجام میدهد. امیدوارم با بررسی های بعمل آمده برای انتخاب درست شرکت های پرداخت ، مشتریان سایت خرید با کمترین خطا و اطمینان بالا تراکنش های مالی داشته باشند. در نظر داشته باشید که هرگونه خطای احتمالی در تراکنش های مالی را به خدمتگذاران خود در سایت اطلاع دهید تا همکاران ما پیگیری های لازم را داشته و نتیجه را خدمت شما اعلام نمایند. با تشکر از شما

شرکت پارسیان پارسیان شرکت سامان کیش سامان کیش